برای برگزاری جشن تولد نگران هیچ چیز نباشید

روز تولد یکی از روزهای مهم و به یاد موندنی در زندگی هر شخص هست و شاید دوست داشته باشید که خاطره این روز رو به یاد موندنی تر کنید.

 گروه سورلند با سابقه ای درخشان در زمینه برگزاری جشن و مراسم با ارایه خدمات متفاوت و با کیفیت در کنار شماست تا بدون نگرانی و استرس مهمان جشن خودتون باشید و لذت ببرید.

از صفر تا ۱۰۰ برگزاری جشن خودتون رو با اطمینان به ما بسپرید تا از بهترین خدمات  با مناسب ترین قیمت بهره مند بشید.


برای برگزاری جشن تولد و برنامه ریزی جشن تولد چه برای کودکان و چه برای بزرگسالان، باید به نکات مهمی توجه کنیم تا بتوانیم یک مراسم جذاب و خاطره انگیز را برگزار نماییم:
 انتخاب یک تم برای تولد: این نکته مخصوصا برای برگزاری تولد کودکان بسیار هیجان انگیز است همینطور برای میهمانان.
 ارسال کارت دعوت: یکی از مهم ترین نکات برای برگزاری جشن تولد، دعوت مهمانان است  که باید به طور دقیق آدرس و زمان برگزاری را به اطلاع مهمان خود  برسانید. این روزها ارسال کارت دعوت دیجیتالی کار را راحت تر کرده.
 برنامه ریزی برای غذا و نوشیدنی: یکی از مهم ترین و جذاب ترین بخش تولد، غذا و نوشیدنی می باشد که باید به آن توجه ویژه ای داشت و مناسب سن و سلیقه میهمانان منوی غذا و پذیرایی خود را انتخاب کنید..
 استفاده از بادکنک آرایی در جشن تولد: استفاده از بادکنک آرایی در جشن تولد با توجه به تم، می تواند جذابیت خاصی به مراسم مخصوصا جشن تولد کودکان و حتی بزرگسالان ببخشد.
 موزیک: می توانید برای برگزاری مراسم از دی جی های حرفه ای کمک بگیرید تا بتوانید یک مراسم عالی برگزار نمایید.همینطور برای کودکان عمو موسیقی یا خاله موسیقی که مناسب سن کودکان همراه با بازی و موسیقی مراسم تولد را اجرا میکنند به جذاب تر شدن مراسم شما کمک میکنند.
 عکاسی و فیلمبرداری جشن تولد: ثبت شادیهای جشن هم از نکات مهم دیگریست که باید به آن توجه کنید چون در آخر خاطره مراسم با عکسها و فیلمهای آن ملم،س تر یادآوری میشود و برای اینکه از مراسم خود لذت ببرید بهتر است این کار را به یک تیم حرفه ای بسپارید.

بخشی از خدمات قابل ارایه توسط مجموعه سورلند

اجرای انواع دکورهای تولد از ۰ تا ۱۰۰ سال

معرفی گروه های موسیقی مناسب کودکان و بزرگسالان ( نمایش عروسکی، شعبده بازی، نمایش حباب، نورپردازی، و…)

ارایه کیک تولد متناسب با تم جشن 

منوی متنوع غذا و پذیرایی، آبشار شکلات، کندی بار، شوگر بار، میز مزه و …

انواع تنپوشهای عروسکی و پرنسسها

گل آرایی و بادکنک آرایی حرفه ای

عکاسی و فیلم برداری اسکرول به بالا

جهت استعلام قیمت لطفا با شماره ۰۹۳۶۸۶۱۳۳۱۱ تماس حاصل فرمایید.